HUBER SE & Grupa Huber: Wizja i misja firmy

1. Woda i ścieki
Oferujemy innowacyjne i konkurencyjne produkty wysokiej jakości zapewniające ochronę zasobów wody i oczyszczanie ścieków oraz przeróbkę i wykorzystanie pozostałości po procesie. Dla nas woda, ścieki i energia to ściśle powiązane ze sobą zagadnienia.

2. Nasz cel – profesjonalna obsługa klienta
Podstawą sukcesu jest zadowolenie klienta, dlatego przede wszystkim koncentrujemy się na świadczeniu niezawodnych usług.

3. Wiodące rozwiązania technologiczne
Poprzez stosowanie najlepszych dostępnych technologii i ekonomicznych rozwiązań osiągamy zrównoważony rozwój.  Naszym celem jest dostosowywanie się do obecnych i przyszłych wymagań rynku.
Nasze urządzenia, wyposażenie i rozwiązania zapewniają nam daleko idącą w przyszłość konkurencyjność oraz obecność w czołówce technologii oczyszczania ścieków.

4. Łańcuch tworzenia wartości
W ramach łańcucha tworzenia wartości stawiamy na: badania i rozwój (innowacje), wydajną produkcję w zgodzie ze środowiskiem, globalną sprzedaż i serwis pogwarancyjny. W sytuacji gdy sami nie jesteśmy w stanie wypracować oczekiwanego rozwiązania szukamy możliwości współpracy opartej na wzajemnym zaufaniu i z korzyściami dla obu stron.

5. Funkcjonowanie firmy
Nieustannie pracujemy nad poprawą organizacji pracy i procesów wewnętrznych w obrębie firmy, gdyż zdajemy sobie sprawę z faktu, iż wiążą się z tym ogromne korzyści oraz, że zdobywamy w ten sposób zdecydowaną przewagę nad konkurencją. Ponadto optymalizacja procesów wewnątrz firmy pozwala na ciągły rozwój jakości naszych produktów, rozwiązań oraz usług. Jesteśmy świadomi tego, że wewnętrzna współpraca w firmie jest tak samo ważna, jak współpraca z klientami i dostawcamis.

6. Odpowiedzialność za środowisko i społeczeństwo
Czysta woda jest niezbędna dla życia. Nie tylko aktywnie działamy w branży oczyszczania ścieków, ale również poprzez proponowane rozwiązania korzystnie wpływamy na środowisko. Naszą społeczną odpowiedzialnością jest ochrona środowiska naturalnego.

7. Współpraca
Naszym celem jest profesjonalne i odpowiedzialne zarządzanie oraz promowanie pozytywnych relacji między wszystkimi pracownikami firmy Huber.

8. Rynek globalny
Problem wody i energii jest obecny na całym świecie, dlatego nasza działalność ma charakter międzynarodowy.  Zbieramy inspiracje pochodzące z najróżniejszych regionów świata. Łączymy działania i doświadczenie ludzi z różnych kultur, a nasza współpraca opiera się na wzajemnym zaufaniu i szacunku.

9. Pracownicy
Jesteśmy świadomi, że tylko umiejętności naszych pracowników są podstawą i gwarancją jakości naszych produktów i usług, dlatego też dbamy o to, aby ludzie pracujący w naszej firmie posiadali szeroką wiedzę i doświadczenie.

10. Przyszłość potrzebuje przeszłości
Fakt, że nasza firma jest rodzinnym przedsiębiorstwem już od 1872 roku, daje nam niezależność i podstawy do długoterminowej strategii biznesowej. Pozwala również na możliwość współpracy we wzajemnym zaufaniu z naszymi klientami, dostawcami, bankami, organizacjami krajowymi i międzynarodowymi oraz instytucjami publicznymi.

Zarząd HUBER SE