Kontakty

Bezpośredni kontakt – nasz zespół HUBER TECHNOLOGY sp. z o.o.

Przedstawiciele regionalni HUBER

HUBER TECHNOLOGY sp. z o.o.

ul. Ryżowa 51
02-495 Warszawa
Polska

tel. +48 22 572-28-60
fax +48 22 572-28-68
fax serwis +48 22 572-28-98
huberhuber.compl
serwishuber.compl 

ZarządZamknij

Zarząd

Prezes Zarządu Wojciech Pisula
+48 22 572 28 88 +48 22 572 28 68 +48 601 222 702 wojciech.pisula@huber.com.pl

Przedstawiciele regionalniZamknij

Przedstawiciele regionalni

Waldemar Wojcieszek
+48 22 572 28 75 +48 22 572 28 68 +48 601 388 056 waldemar.wojcieszek@huber.com.pl
Andrzej Kuczera
+48 605 562 034 andrzej.kuczera@huber.com.pl
Michał Matej
+48 601 991 665 michal.matej@huber.com.pl

Dział technicznyZamknij

Dział techniczny

Małgorzata Torucka
+48 22 572 28 73 +48 22 572 28 68 +48 601 388 057 malgorzata.torucka@huber.com.pl

Dział umów i marketinguZamknij

Dział umów i marketingu

Katarzyna Kawenzowska
+48 22 572 28 86 +48 22 572 28 68 +48 609 995 865 kasia.kawenzowska@huber.com.pl

Dział księgowościZamknij

Dział księgowości

Andrzej Cybulski
+48 22 572 28 90 +48 22 572 28 68 +48 601 996 936 andrzej.cybulski@huber.com.pl
Iwona Lewczuk
+48 22 572 28 96 +48 22 572 28 68 iwona.lewczuk@huber.com.pl

SerwisZamknij

Serwis

Kierownik serwisu Waldemar Wojcieszek
+48 22 572 28 80 +48 22 572 28 98 +48 601 997 927 waldemar.wojcieszek@huber.com.pl
Monika Rostkowska
+48 22 572 28 71 +48 22 572 28 98 +48 601 760 768 monika.rostkowska@huber.com.pl